Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nábytek na míru

POZOR: toto truhlářství neexistuje! Jde pouze o výukový web sloužící ke vzdělávání uživatelů systému eStránky.cz

Na míru vyrobíme nábytek, který bude plně vyhovovat vašim představám a perfektně zapadne do interiéru vašeho domu či bytu. A nezáleží na tom, zda půjde o malou skříňku, nebo rozlehlou obývací stěnu.

 Jaký nábytek vyrábíme?

  • vestavěné skříně
  • komody
  • obývací a ložní stěny
  • kuchyňské linky
  • malý dřevěný nábytek
  • ... a mnoho dalšího - máte speciální požadavek? Ptejte se

Poradíme vám nejen při volbě materiálu

 Nejste si jistí tím, co by pro vás bylo nejlepší? A jaký materiál se pro daný účel hodí? Kontaktujte nás nebo rovnou zajděte za námi do dílny (v pracovní dny v čase 13-17 hod), poradíme vám -  samozřejmě zcela nezávazně.

S jakými materiály pracujeme?

Nejčastěji pracujeme se smrkovým a bukovým masivem, jsme ale schopni zajistit téměř jakékoli dřevo, stačí se zeptat. Problémem nejsou ani dub, borovice či exotické dřeviny. 

 Přijedeme k vám a zaměříme vše potřebné

"Dvakrát měř, jednou řež" - Jako správní truhláři ctíme toto pořekadlo, a proto, pokud to bude chrakter nábytku bude vyžadovat, přijedeme si k vám zaměřit potřebné rozměry.

Po Ostravě a v okolí 10 km od ní přijedeme zdarma, mimo tuto zónu si účtujeme 9,- Kč / km.

Správné zaměření je důležité především u nábytku, který má přesně padnout do určitých prostor - kuchyně na míru, vestavěné skříně atd.

Hotový nábytek na míru po Ostravě a okolí rozvážíme zdarma

Nemusíte si dělat starosti, jak objednaný nábytek dostanete k vám domů. V Ostravě a jejím 10 km okolí rozvážíme nábytek bez ohledu na velikost zdarma. Vyrobený nábytek však můžeme za 9,- Kč / km dovézt kamkoli.

 

Náhledy fotografií ze složky Nábytek na míru