Jdi na obsah Jdi na menu
 


O naší truhlárně

POZOR: toto truhlářství neexistuje! Jde pouze o výukový web sloužící ke vzdělávání uživatelů systému eStránky.cz

Již od roku 1992 vyrábíme nábytek z poctivých materiálů. Od roku 1998 pak také restaurujeme historický nábytek.

 

Věříme, že lidé ještě dokáží cenit poctivou ruční práci

A to i v dnešní době plné levných nábytkových domů. Jsme si jisti, že pro mnoho lidí je přednější kvalita materiálů a zpracování, než cena. A jelikož jste zavítali na web naší truhlárny, pravděpodobně patříte mezi ně. Za to vám patří naše uznání.

 

Zakladatel truhlářství František Novák

František Novák - majitel truhlářství

Mé jméno je František Novák, a již více, než 25 let pracuji jako truhlář. Práce pro mne není jen zdrojem obživy, ale především koníčkem - spíše koněm. Miluji práci s dřevem a mám rád pocit uspokojení, když zákazníkům předávám věci vyrobené dle jejich přání.

Svým jméněm pevně stojím za kvalitou výrobků našeho truhlářství.

 

Jak jsem se k truhlařině dostal?

Pocházím z truhlářské rodiny. K řemeslu mne zavedli otec s dědečkem, kteří mu zasvětili většinu svého života.

Tak jako se o to snažím já u svého syna, i oni mne již od dětsví brali do dílny, učili mne používat nářadí, předávali mi své zkušenosti.

Truhlařina se mi zalíbila natolik, že jsem se rozhodl pokračovat v rodinné tradici. Před 26 lety jsem si v Ostravě zařídil svou truhlářskou dílnu, ve které s několika kolegy pracuji dodnes a nedám na ni dopustit.

Touto dílnou prošlo již mnoho zakázek, a odešly z ní stovky spokojených zákazníků. Ať už totiž jde o zakázkovou výrobu, restaurování nebo drobné opravy, vždy se snažím vyjít zákazníkům maximálně vstříc. Myslím, že jedině tak mohou být spokojené obě strany. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Jak to u nás vypadá